استان های فارس - بوشهر

28.jpg


در قالب هفته بیست و هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛

بهره‌برداری از 5 پروژه برق‌رسانی در استا‌ن‌های فارس و بوشهر آغاز می‌شود

همزمان با هفته بیست و هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، بهره‌برداری از 5 پروژه برق‌رسانی با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در استان‌های فارس و بوشهر آغاز می‌شود.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، فردا سه‌شنبه با حضور همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، افزایش ظرفیت چهار پست برق و اجرای سیم محافظ حاوی فیبر نوری در دو استان جنوبی کشور به بهره‌برداری خواهند رسید.
بر اساس این گزارش، افزایش ظرفیت پست‌های "شهروزشهر" و" 132 کیلوولت عماده در لار" از جمله پروژه‌هایی است که همزمان با هفته بیست و هشتم پویش، بهره‌برداری از آن آغاز خواهد شد.
همچنین افزایش ظرفیت پست بوشیگان در کازرون و پست سیار 132.20 کیلوولت بردخون ازدیگر پروژه های پست برق است که به منظور تامین بار شبکه و بهبود کیفیت برق منطقه به اجرا در آمده است.
این گزارش‌ می‌افزاید، پروژه خرید و اجرای سیم محافظ حاوی فیبر نوری جهت خط  دهنو- فیروزآباد به طول 80 کیلومتر نیز پنجمین پروژه‌ای است که همزمان با هفته بیست و هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره‌برداری خواهد رسید.
این پروژه ها به منظور تامین بار منطقه و بهبود کیفیت برق، کاهش خاموشی‌ها، تقویت شبکه انتقال و پایدار سازی تامین برق مشترکان، با سرمایه‌گذاری در حدود 86 میلیارد تومان انجام و به مرحله بهره‌برداری رسیده است.
http://news.moe.gov.ir/News-List/58060

 

در قالب بيست و هشتمين هفته پويش#هرهفته_الف_ب_ايران؛

بهره‌برداري از 5 پروژه برق‌رساني در استان‌هاي فارس و بوشهر آغاز شد

بهره‌برداري از پنج پروژه برق‌رساني در دو استان فارس و بوشهر با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی همزمان با بيست و هشتمين هفته پويش#هرهفته_الف_ب_ايران آغاز شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در قالب بيست و هشتمين پويش #هرهفته_الف_ب_ايران بهره برداري از پنج پروژه برق‌رساني در دو استان فارس و بوشهر با سرمايه گذاري 86 ميليارد تومان به صورت رسمي با حضور همایون حائري معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي آغاز شد.
افزايش ظرفيت پست‌هاي "شهروزشهر" و "132 كيلوولت عمادشهر" در لار از جمله پروژه‌هايي است كه همزمان با هفته بيست و هشتم پويش #هرهفته_الف_ب_ايران، بهره برداري از آن آغاز شد.
همچنين "افزايش ظرفيت پست بوشيگان" در كازرون و "پست سيار 132.20 كيلوولت بردخون" از ديگر پروژه‌هاي پست برق است كه به منظور تامين بار شبكه و بهبود كيفيت برق منطقه به اجرا در آمده است.
خاطرنشان مي‌سازد، پروژه خريد و اجراي سيم محافظ حاوي فيبر نوري جهت خط  دهنو- فيروزآباد به طول 80 كيلومتر نيز پنجمين پروژه‌اي است كه همزمان با هفته بيست و هشتم پويش #هرهفته_الف_ب_ايران به بهره‌برداري رسيد.
http://news.moe.gov.ir/News-List/58085