تهران بزرگ

800.jpg

 

در بيست و چهارمين هفته پويش #هرهفته_الف_ب_ايران؛

دو پروژه سازوكاري برق تهران بزرگ فردا به بهره‌برداري مي‌رسد

دو پروژه ساز و كاري صنعت برق تهران بزرگ فردا سه‌شنبه در بيست و چهارمين هفته پويش #هرهفته_الف_ب_ايران طی آئيني با حضور وزير نيرو و استاندار تهران به بهره‌برداري مي‌رسد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اين پروژه‌ها شامل هوشمندسازی مرکز اتفاقات برق(هما) و جایگزینی کامل شبکه هوایی پایتخت با کابل خودنگهدار به جای سیم‌های مسی در شبکه توزیع خواهد بود.
به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلوگیری از شیوع کرونا، آئين افتتاح این طرح‌ها از ساعت 10 صبح در کانال آپارات به نشانی aparat.com/tozi_bargh_tehranbozorg/live به صورت زنده پخش خواهد شد.
http://news.moe.gov.ir/News-List/57491

 

با حضور وزير نيرو و در بيست و چهارمين هفته از پويش #هرهفته_الف_ب_ايران؛

دو پروژه "ساز و كاري" صنعت برق استان تهران به بهره‌برداري رسید

دو پروژه ساز و كاري صنعت برق كشور صبح امروز سه‌شنبه و در بيست و چهارمين هفته از پويش #هرهفته_الف_ب_ايران با حضور وزير نيرو و استاندار تهران به بهره‌برداري رسيد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، اين پروژه‌ها شامل اتمام نوسازی و تبدیل شبکه سیمی فشار ضعیف با کابل خودنگهدار در سطح شهر تهران و هوشمندسازی مراکز اتفاقات و حوادث شبکه توزیع برق است كه با 458 ميليارد تومان از محل منابع داخلي وزارت نيرو به ثمر رسيده‌اند.
416 ميليارد تومان از اين مجموع مربوط به پروژه نوسازي و تبديل شبكه سيمي فشار ضعيف با كابل خودنگهدار شهر تهران است كه از سال 91 عمليات اجرايي آن آغاز شده است.
در اين پروژه، 7000 كيلومتر شبكه احداث و 13 هزار كيلومتر كابل سرویس فرسوده مشترکان تعويض شده است.
با اجراي اين پروژه انشعاب‌هاي بیش از 1.1 ميليون مشترک برق اصلاح شده و کاهش 85 درصدی نرخ حوادث و اتفاقات و به تبع آن نرخ انرژی توزیع نشده شبکه فشار ضعیف را به دنبال دارد.
پروژه هوشمندسازی مراکز اتفاقات و حوادث شبکه توزیع برق نيز از سال 98 آغاز شده است.
اين پروژه نيز شامل تجهیز و راه اندازی 65 دستگاه خودروی عملیاتی مجهز به تجهیزات مدیریت حوادث و اتفاقات شبکه بوده و اجراي آن منجر به افزایش بهره‌وری سازمانی با استفاده بهینه از منابع انسانی و تجهیزات و افزایش میزان رضایتمندی مشترکان خواهد شد.
http://news.moe.gov.ir/News-List/57523