درباره ما

معرفی

#هرهفته:الف_ب_ايران
پويش افتتاح هفتگي طرح‌های بزرگ و مهم صنعت آب و برق  تا پايان سال 1398
 
آبادانی ایران در هیچ شرایطی متوقف نمی‌شود. دفاع و مقابله با تحریم مانعی پیش روی ساختن ایران نیست، اگرچه مشکلات و نیاز به اراده‌های استوار را بیشتر می‌کند. وزارت نیرو در همه ايّام تحریم و تنگناهای مالی در دولت «تدبیر و امید»، مجموعه‌ای از طرح‌های مهم زیرساختی را اجرا کرده که هر کدام بر سرمایه‌های اندوخته مردمان این سرزمین می‌افزاید.
اين وزارت در ساليان گذشته با عزمي راسخ و بکارگيري همه توان مهندسي و مديريتي بخش‌هاي مختلف دولتي، عمومي و خصوصي در سراسر کشور سرمایه‌گذاری‌های عظیمی را در زمینه تأمین آب و برق مطمئن و پايدار به انجام رسانده است بگونه‌اي که امروزه از استانداردهای بالای جهانی در زمینه دسترسی به آب و برق در سراسر کشور برخورداریم و به آن مي‌باليم. ما در وزارت نيرو بر این باوریم که «باید داشته‌های مردم این سرزمین را دید» و به پشتوانه این سرمایه عظیم، اعتماد به نفسی کسب کرد که پیشران حرکت توسعه در کشورمان باشد.
در پويش #هرهفته:الف_ب_ايران، که آن را با مشارکت مردم و رسانه‌ها پیش خواهیم برد، «همه با هم» خواهیم دید که در عرصه خدمات زيربنايي آب و برق، که نقش محوري در تامين رفاه و امنيت هموطنان دارد و همچنين زمينه‌ساز پيشرفت و پيشران تمامي بخش‌هاي اقتصادي کشور است، متخصصان ایران‌زمین چه مي‌کنند و سرمایه‌های این کشور را چگونه برای ارتقای زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های تولید و کیفیت زندگی به‌کار مي‌گيرند.
ما در #هرهفته:الف_ب_ايران، «همه با هم» درباره ابعاد این سرمایه‌گذاری‌ها و اثرات‌شان بر کشور و کیفیت زندگی مردم، و فرصت‌هایی که برای توسعه ایجاد می‌کنند، گفت‌وگو خواهیم کرد. ما قصد داریم طرح‌های زیرساختی صنعت آب و برق را به میان مردم بیاوریم.