هفته هشتم استان کرمانشاه

 
horizontal-line-png-photos_8118.png ابرسانی-(3).jpgتصفیه-خانه-(1).jpg سیمای-استان.jpgنیروگاه-دالاهو.jpg horizontal-line-png-photos_8118.png
kermanshah-(2).jpg

در هشتمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛
رئیس‌مجلس و وزیر نیرو فردا راهی کرمانشاه می‌شوند/ افتتاح و کلنگ‌زنی 1465 میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق در استان
همزمان با هشتمین پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، رئیس‌مجلس شورای اسلامی صبح فردا به همراه وزیر نیرو برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های صنعت آب و برق راهی استان کرمانشاه می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، صبح سه‌شنبه با حضور رئیس‌مجلس و وزیر نیرو واحد نخست بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو با اعتباری بالغ بر یک هزار و 320 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.
همچنین در جریان این سفر پروژه‌ آبرسانی به 55 روستای استان کرمانشاه نیز افتتاح خواهد شد. با افتتاح این طرح سه هزار و 305 خانوار روستایی استان از نعمت آب شرب سالم و پایدار بهره‌مند خواهد شد.
کلنگ‌زنی تصفیه‌خانه شهرستان‌های سقز و صحنه نیز بخش دیگری از برنامه‌های سفر رئیس‌مجلس و وزیر نیرو به استان کرمانشاه خواهد بود که به صورت ویدئوکنفرانسی انجام خواهد شد. این دو طرح با اعتباری بالغ بر 107 میلیارد تومان پس از تکمیل جمعیتی بالغ بر 110 هزار نفر را تحت پوشش قرار خواهند داد.
http://paven.ir/Detail?anwid=84094

در هشتمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛
طرح آبرساني به 55 روستای استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسید
طرح آبرساني به 55 روستای استان کرمانشاه همزمان با سفر رئیس‌مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو به این استان در هشتمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، صبح امروز سه‌شنبه با حضور رئیس‌مجلس و وزیر نیرو در در مسجد روستای «قمشه سیدقاسم» از توابع بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه، طرح آبرساني به 55 روستای استان کرمانشاه با 130 میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.
بنا بر این گزارش، این طرح برای تامین آب شرب 55 روستای واقع در شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، روانسر و سرپل با 105 کيلومتر لوله‌گذاري اجرا شده است.
با بهره برداری از این طرح، ۱۲ هزار نفر از جمعیت روستایی استان کرمانشاه از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.
http://paven.ir/Detail?anwid=84100